International Kem Vo Combat


Viet Vo Dao Polska

menu główne
:: Zdjęcia ::
:: Filmy ::
:: Techniki ::
:: Relacje ::
:: Kluby ::
:: Sklepik Vo Viet ::
:: Linki ::
:: Autor ::
:: Kontakt ::

Federacja IKVC

:: Viet Vo Dao ::
:: Vovinam VVD ::
:: Viet Tai Chi ::
:: Kem Vo Combat ::
:: Kempo Tai Jutsu ::
:: Imprezy ::
:: Ryszard JóĽwiak ::

sonda

International Viet Vo Dao

Niniejsza strona poświęcona jest w całości International Viet Vo Dao (Vo Viet Quoc Te). Znajdziesz tutaj informacje o historii wietnamskich sztuk walki, jak Viet Vo Dao trafilo do Polski. Poznasz także strukturę naszej organizacji.

Historia wietnamskich sztuk walki liczy sobie ponad 4 tysiące lat, nazwę Viet Vo Dao wprowadziła Rada Mistrzów w 1960 roku. Rozwój Viet Vo Dao dzieli się na 7 etapów ... więcej!!

W 1972 roku Mistrz Phan Hoang założył organizację pod nazwą International Viet Vo Dao. Właśnie w ramach jej struktur działają nasze kluby. Pierwsze kluby Viet Vo Dao powstały w Polsce już w 1980 roku ... więcej!!

W chwili obecnej zrzeszone w ramach Viet Vo Dao Polska są kluby zarówno w Polsce, Rosji i na Białorusi. Pełen wykaz Klubów w Polsce wraz z wykazem kadry instruktorskiej znajdziesz tutaj!!

Od 2000 roku współpracujemy także z Intercontinental Vovinam Viet Vo Dao Association. Ponad 80% technik nauczanych w naszej szkole pochodzi właśnie z Vovinam Viet Vo Dao, które obecnie odchodzi w kierunku sportowym ... więcej!!

Mistrz Phan Hoang uważał zawsze, że bardzo ważny w treningu sztuk walk jest rozwój mentalny. Dlatego też dużo uwagi poświęcamy filozofii ... więcej!!

Jeżeli zainteresowało Cię Viet Vo Dao, to tutaj możesz obejrzeć zdjęcia

   copyright by Boski

Viet Vo Dao Polska